| cipicu92 a întrebat:

De curând s-a lansat evasi0n, soluția de JB compatibile cu iOS 6. x. Din păcate AppSync nu mai funcționează deoarece install0us s-a închis. As vrea sa va rog s-mi ziceti niște surse care sa le adaug in Cydia ca xsellize(sursa unde gâseam aproape orice tweak, tema din Cydia gratis, nu mai funcționează). Ziceti-mi va rog dacă știți ceva asemanator si complex.

1 răspuns:
| Vacalie_Andrei_1993 a răspuns:

Dai unistal apoi instaleaza-l iar daca nu merge nu mai poate fi deschis a doua varianta ar fi sa il scanezi de virusi