| zxzx a întrebat:

De la un timp nu mai pot ramane logat pe diferite site-uri(facebook, twitter, yahoo, google, forumuri...). Dupa ce reaprind calculatorul nu mai sunt logat pe unele, desi dau sa raman logat. Pana acum nu am avut probleme.
Care este problema?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inainte sa te loghezi uitate la optiunile de internet (te duci la acel E si dai click dreapta acolo pune ceva de history cauti casuta in care zice eliminare date logare sau ceva similar o debifezi si gata) iar cand iti deschizi contul bifezi casuta (tine minte parola).

| DeniiiDeni a răspuns (pentru mgtow):

Care E, si eu am aceeasi problema:-s

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea ca sfaturile de mai jos sa nu mearga. Atunci reinstaleaza windowsul dupa ce ai sters si refacut partitiile. S-ar putea sa fie un virus. Dupa instalarea windowsului pune-ti si un antivirus.

Răspuns utilizator avertizat
| breed a răspuns:

Trebuie sa ai cookies activat in browser, iar daca folosesti un program de curatare debifeaza stergere cookies