| deffect a întrebat:

Dece fifa 09 nu se mai deschide? L-am instalat am intrat si megea. Dupa am bagat liga 1 si un patch pentru stadioanele din realitate.Si acum nu mai se deschide...de ce?

4 răspunsuri:
| qwerty a răspuns:

Probabil nu ai instalat corect patch-urile. Nu ai ce face decat sa-ti dezinstalezi jocul si apoi mai incerci odata.

| maniac a răspuns:

Din cauza patchului, poate fii corupt ...dezinstaleaza fifa si instaleza-l din nou si numai baga patch -uri

| adydassler a răspuns:

Si eu am incercat sa imi instalez liga 1 la 09 si dupa ce o instalam nu mai mergea, cred ca patchu nu-i bun. la 2010 merge divizia A de ce nu-l incerciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil din cauza patchului ...ar putea fii corupt. Cel mai bine dezinstaleaza fifa09 si mai instaleazal din nou si numai instala patch-uri