| lc13cm3 a întrebat:

Deci... am doua conturi pe facebook. Unul anonim si unul neanonim. Am incercat sa intru pe cel anonim azi si se pare ca am uitat parola asa ca am incercat sa o schimb folosind yahoo si se pare ca uitasem si aceea parola si cand am incercat sa o schimb pe cea de la yahoo imi arata ca nu e "valabil" sau ceva de genu', ca ar exista email-u' ala. Dar azi cineva statea pe contul meu anonim si mi-a trimis cerere de prietenie pe contul asta.Stiu cine e pe el dar nu cred ca o sa-mi dea parola. Ce pot sa fac sa-mi recuperez contul'?(chiar daca mai pot face altul)Si de ce nu imi arata ca ar exista email-ul cu care am facut contul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă n-au cum să schimbi mailul dacă nu ești conectata la cont. De fapt nici nu știu dacă mai poți să îl schimbi.Sau cel care ti-a luat contul, dacă e conectat pe el, aia de la mail o să creadă ca tu încerci să spargi contul și nu te lăsa. nu mai da parole la alții!

| IonutRM a răspuns:

Salut Ic13cm3,in primul rând nu trebuia sa dai parola de la acel cont nimănui in cine nu ai încredere. Emailul daca era unul de yahoo nu are cum sa dispară, poate l-ai scris greșit... Stima!

| lc13cm3 explică (pentru IonutRM):

Dar se poate schimba email-ul daca ai parola?