| nimicitorul a întrebat:

Este buna tableta Icoo D70 pro 2 pentru jocuri? si asa in general sau este mai buna Allview speed city?

Răspuns Câştigător
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Nimicitorule! da! icoo d70 e cu mult mai buna decat Allview!
Allview e un produs asamblat in Romania si se strica destu de repede(mai ales cei care au incerca sa updateze tableta).
Acum fiind vorba de icoo., trebuie sa iei in considerare-procesorul/ramii/acceleratorul 3d/spatiul de memorie.
Icoo sta prost la capitolul-accelerator(ceea ce e foarte important pentru jocuri) si procesor!
Iti recomand serioux/7 inch/1, 2 Ghz(procesoru)512 Ram/acelerator mali 400(3d-2d) cu spatiu de memorie pana la 32 Ghz. si pretul., 260 lei.
Eu am 3 tablete serioux si sunt foarte multumit! succes.
funda?

| nimicitorul explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Cum se numeste serioux si mai cum?

1 răspuns: