| Laura a întrebat:

Este vreo comandă în comand promt cu care pot să modific volumul? Sau măcar să deschid direct meniul ăla din control panel de unde să modific? big grin

4 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Daca nici atat lucru nu stii e greu happy

| Laura explică (pentru RoseOfTheFire):

laughing Eu când ți-am răspuns, mă refeream la modul general. Dar faptul că a trebuit să vii la o întrebare mai veche de doi ani să încerci să m-ataci, nu-mi spune decât că frustrarea de care vorbeam se aplică și-n cazul tău.

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru Laura):

Nu te-am atacat draga happy nu sunt genul, doar ca am vrut sa te ajut atata tot dar oricum nu am de ce sa iti dau eu tie explicatii nu ma cobor la nivelul tau si cu asta am zis tot byee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Volumul il poti modifica de pe Taskbar, dai click pe sageata si vezi un difuzor dai un click si setezi volumul, sper ca ti-am fost de ajutor