| ColorBubbles a întrebat:

FUNDA! ce prefix trebuie sa pun in fata numarului ca sa trimit un sms cu numar ascuns?

Răspuns Câştigător
| kostyx a răspuns:

Nu se mai put trimite sms-uri cu numar ascun din cauza amenintarilor si chestii din astea. mai demult se putea trimite scriin la inceputul mesajului *RI# (restricted identity), dar cum ti-am spus... acum nu se mai poate.

5 răspunsuri:
| Piersii a răspuns:

Stiu ca la apel scrii inainte de numar #31#
nu stiu daca e la fel si la sms

| RedHots a răspuns:

#31# Funda?

| kostyx a răspuns (pentru RedHots):

#31# merge la apeluri nu la sms-uri

| alinathebest a răspuns:

Sms cu nr ascuns nu merge sad

| simona123456 a răspuns:

Buna.
Mesajele nu se pot trimite cu numar ascuns, in schimb poti suna cu numar ascuns, faci #31# si numarul.
O zi buna!