| Mariusika1995 a întrebat:

Fundita. Salut TPU am nevoie de mare ajutor deci Am id de messenger blocat am incercat prin e-mail dar cand dau pe yahoo sa ma loghez imi cere intrebarea secreta evident le-am pus la nimeriala si nu merge. Incerc cu un alternative e-mail si pot sa-mi schimb parola dar contul ramne blocat in continuare ce pot face? dar e amuzant ca la un coleg de-al meu merge sa intre pe id de la el. :{ Va rog ajutati-ma id il am de cel putin 6 ani. Multumesc TPU

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca a fost blocat pentru inactivitate, trebuie sa dai la unlock account si sa raspunzi la intrebarile secrete. Daca e blocat din cauza ca ai bacat parola gresit de cateva ori, se va debloca singur in 24 sau 48 de ore, nu mai stiu sigur!

| Nesquick a răspuns:

Pai dai la forgot password, si ai 2 variante, aia cu intrebarile sau sa iti trimita datele pe id-ul vechi! Bafta

| Mariusika1995 explică:

Asta nu ma ajuta la nimic am incercat deja.