| MariaRobert1998 a întrebat:

Guys puteti sa ma ajutati si pe mine? nu primesc emailuri pe adresa de mail https://ro-mg42.mail.yahoo.com/neo/launch?.rand=b1b8fvmc 3mv54# cam asa arata url daca va puteti da seama ce se intampla. problema mare este ca pe contul asta de yahoo am contul de blizzard
si nu mai pot face nimic sa il recuperez

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

1) Asigura-te ca ai introdus adresa de e-mail CORECT.
2) Verifica-ti si sectiunea Spam/Bulk.
3) E-mail-urile pot avea intarziere, iar daca nu il primesti pana maine... revino!

| MariaRobert1998 explică (pentru Ronnix):

1 sunt in email si nu primesc nici un fel de mesaj 2 am verificat tot 3 nu cred ca astept de vreo 3-4 zile si inca reincerc

| Ronnix a răspuns (pentru MariaRobert1998):

In cazul asta, singura posibilitate este sa accesezi http://eu.battle.net/support/en/help/ (avand un cont nou) si sa te adresezi staff-ului in vederea trimiterii email-ului de activare in mod manual.

| MariaRobert1998 explică (pentru Ronnix):

Ty o sa incerc