| baiii a întrebat:

Heei!

Daca imi fac cont Microsoft pot utiliza si Yahoo Mail?

Funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Revin. Cred ca n-am inteles eu bine. Nu stiu la ce te-ai referit. Daca te-ai referit la faptul ca poti folosi Yahoo-ul in continuare sa stii ca raspunsul este tot afirmativ. Eu folosesc si Yahoo si Hotmail si Gmail. Hotmail este al lui Microsoft. asa ca raspunsul este oricum: da.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce nu? Este o adresa ca oricare alta. Uite si aici: http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows-8/microsoft-account-tutorial

| dodoc a răspuns:

Nu.acela e doar pentru Microsoft.Altceva nu ai ce face cu el. Porcarie si eu am cont pe Microsoft

| lovestory95 a răspuns:

Nu. Ca sa utilizezi cont yahoo trebuie sa ai cont yahoo.