| anonim_4396 a întrebat:

Heelp! azi dimineata cand am dat sa intru pe pc dupa ce mi-a citit windowsul, ecranul mi s-a facut albastru si scria mai sus fathal error, iar mai jos windows now is shuting down..va rog ajutamti-ma!

3 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

E celebrul "Blue Screen". Incearca sa il formatezi. E posibil sa ai si probleme hardware. Dupa ce il formatezi ar trebui sa mearga daca e din software happy

| RAY a răspuns:

Pasul numarul
1 http://www.msdesign.ro/tutoriale/instalare-windows-xp/
2 iei de la cineva un cd cu windowsul dorit si driverele video, audio, net
3 daca nu gasesti windows da-mi meaj pe raymusic19 yahoo
4 nu te alarma isi vei salva fisierele fi doar calm, important e ca intrat in windows desi nu ai probleme tehnice si doar de windows

| Ekcstsy a răspuns:

Reinstall windows