| GabrielaS13 a întrebat:

Heey TPU! Am un Samsung GT-C5320 si de cateza zile nu mi se mai aude nimic sad. Cand vreau sa ascult muzica nu se aude. Dar cand cineva ma suna si dau pe speaker aud...Ciudat..Fundaa celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Pai din cate stiu si din propria experienta samsungurile astea GT au parte de multe erori. eu am avut la gt-i5500 : muzica se auzea pe boxa mica [ l-am restartat s-a rezolvat problema]; nu se activa wifi cateodata bluetooth [l-am restartat, s-a rezolvat problema ]; nu se mai aprindea ecranul [ am scos bateria am reintrodus-o si a mers] deci, recomand sa inchizi telefonul, scoti bateria, pui bateria inapoi pornesti telefonul, il lasi 3-4 minute si apoi dai play la o melodie.

| GabrielaS13 explică (pentru RB26DETT):

Tot nu mi se aude crying(