| OanaChan a întrebat:

Hei, am o problema cu laptopul si am nevoie de ajutor cât mai repede. Deci navigam pe net si din greseala am deschis music playerul. Am dat sa inchid, dar imediat dupa tot ecranul s-a facut alb. Imi poate spune si mie cineva (,) vă rog mult ce s-a intamplat si cum pot repara asta?

Răspuns Câştigător
| AlexBossulThau a răspuns:

Pai ai incercat sa-i dai un restart la laptop daca nu stii(tine apasat butonul de aprindere ca sa-l inchizi si dupa il aprinzi)daca nu sa-l duci la un expert in IT si vezi ce rezolvi!
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Păi și acum îți mai apare ecranul alb? Dacă nu atunci însemană că a fost doar ceva pe moment.

| AlexBossulThau a răspuns:

CU placere Oana oricand

| OanaChan explică:

Mulțumesc mult amândurora, mai ales ție Alex! I-am dat restart iar acum totul este bine