| miauuau a întrebat:

Hei hei tpuişti! acum câteva zile mi-am instalat bs player-ul şi dacă dau click pe vreo melodie mi-o deschide direct in bs player... vreau sa mi-o deschidă in winamp, ca înainte să am bs player worried cum fac?

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Dai click pe orice melodie vrei tu, dai Open With si vezi ca acolo jos este un patratel ce trebuie bifat daca vrei ca toate melodiile sa se deschida cu winap si dupa ce ai bifat patratelul dau click pe winap din lista aia care iti apare, si gata, funda?

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Buna,pai dezinstaleaza bs player si lasa doar winamp(daca nu il ai il iei)baftahappywinking

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Dami id-ul tau si te voi ajuta eu cu ajutorul lui Team Viewer

| LookAtMe a răspuns:

Stiu eu, dai click dreapta pe melodie si dai open with si selectezi winamp, fundabatting eyelashes?

| RalooKee a răspuns:

Click dreapta pe orice melodie si dai pe Proprietati. Se deschide o ferestra noua si acolo unde scrie BS Player, dai pe butonul alaturat si selectezi in ce vrei sa deschizi.