| Nebun_Cris_1994 a întrebat:

Hei tpu.Am o problema.Mai demult(acum cativa ani)(1, 2,3,4 ani)am achizitionat o camera Web cu microfon cu tot.acum,dupa atatia ani, le "monetz" la calculator.cand le-am testat mergea perfect.Dar era o problema.nu mergea microfonul! tata a incercat sa bage capatul de la microfon in multe "gaurele" dar nimic.nimeni nu am auzea.ce sa fac? funda daca merge! repede va rog!

8 răspunsuri:
| elizasedai a răspuns:

Cand ai cumparat acest set, nu aveai si un cd pe langa, de instalare? Poate de asta ai nevoie pentru microfon thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru elizasedai):

rolling eyes Alta mai buna nu gaseai, la microfon nu iti trebuie driver, nu este ca un stick sau ca un soft, doamne iarta-ma. la microfon trebuie sa verifici doar setarile din audo controller sau device settings. dar i-am spus ce sa faca.

| elizasedai a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai unde sa comentezi? raised eyebrows Mi-am spus parerea, ai probleme in legatura cu asta?

| elizasedai a răspuns:

E doar o parere, daca nu vorbesti si iti spui parerea, nimeni nu va stii ceea ce ai in cap! Nu e nimic gresit in asta :p Asa se invata, in caz de nu stiai smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu joc minecraft. insathinking poate oi sti. nu promit nimic, da-mi un buzz

| Nebun_Cris_1994 explică:

Id-ul meu? nu mai pot intra pa-l meu.ti-l dau pa lu tata.al lui este olteanucristiandecebal@yahoo.com contacteaza-ma si-ti arat problema

| Nebun_Cris_1994 explică:

Bogdan funda.Deoarece nu chiar eram sigur ca trebuie sa-mi iau altul.ma-i convins.Multumesc! si am luat altul.acum astept sa ma sune cineva.iti spun daca a mers cu acesta nou.

| Nebun_Cris_1994 explică:

Auzi Bogdanel stii sa instalezi modul herobrine? iti dau funda daca reusesti happy stii tu ca atunci cand mai rugat sa fac o proba la microfon, cu programul ala...(modul Herobrine la Minecraft)