| InimiDesenate a întrebat:

Hei, TPU! Am un Nexus 4, ediție limitata. De câteva zile se închide instantaneu, în orice stadiu al bateriei. Acum două săptămâni a venit din service, unde i-a fost schimbat față și spatele, a fost reparat la compania Nexus, nu l-a oricine. E posibil să fie bateria? Dacă da, ce aș putea face pt. a-l repara fără să îl duc la service?

1 răspuns:
| ilinca1401 a răspuns:

Poti sa iti cumperi o noua baterie sau sa te duci la un service sa spui ca ai o problema din cauza bateriei si ai mai putea sa mai incerci si l-a un alt service.