| iJustHaveFun a întrebat:

Am un Sony VAIO procesor i3 cu windows 7 (64-bit ). Ma gandesc sa il reformatez si sa il folosesc pe post de laptop de mixat melodii. As vrea mici sfaturi de programe care le pot descarca ( fara prostii virtual dj, mixxx sau altele de genu ) happy Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| IONYUTZ a răspuns:

Incearca sa cumperi programe de mixat care sa fie in mai multe limbi si usor de utilizat.
mai bine ai incerca sa iei legatura cu un dj si sa iti dea detalii.