| MissCrissuli a întrebat:

Cine ma poate ajuta are funda!

Cum pot activa facebook-ul pe Vodafone 555 blue? Imi zice de doua zile : Conectare imposibila la Facebook! Incercati mai tarziu.Mi-am activat netul si merge pe opera mini. dar de pe acea tasta de facebook nu pot sa intru.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu... dar eu sunt pe Orange dar cred ca se poate rezolva la fel... eu am fost la Orange shop dar du-te la Vodafone shop si cred ca iti rezolva problema, mie miau rezolvato

| xDxDxDxDxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm. si eu sunt pe Orange
deci am incercat la amandoua laughing ce raspunsuri crezi ca ma primit?big grin
Vodafone:nu putem deoarece cartela e Orange
Orange:nu putem deoarece telefonul e Vodafone si nu avem setarile angry
ahh... deja m-am saturat de telefonul asta.nu teme, nu facebook, nu multe aplicatii samd.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xDxDxDxDxD):

Pai daca ai cartela Orange imprumuta un telefon de la cineva care sa fie luat de la Orange