| fbvawF a întrebat:

Hei TPU

Dati-mi exemple de niste arme care ar putea fi dezvoltate daca oamenii ar dispune de energie infinita!

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Si ce inseamna energie infinitaaaaaaaaa? nu exista asa ceva.sf.

| fbvawF explică (pentru express11):

Ai auzit vreodata de free energy si de proiectul secret nicola tesla?

| express11 a răspuns (pentru fbvawF):

Am auzit, dar sunt ca legendele-au un sambure de adevar...deci caaaaaaaam sf, pna la o proba adevarata, certa.

| tacitacitaci a răspuns:

Oamenii dispun de energie infinita, dar nu stiu sa o procure. Pe bune acum, lasand la oparte proiectele lui Tesla, exista energie infinita. Pana si un copil stie asta. Energia solara, energia vanturilor(eoliana), a valurilor(hidrologica).

Oamenii pot ajunge sa descopere energia infinita si gratuita, dar cu o atitudine de "arme care ar putea fi dezvoltate" nu cred ca se va ajunge la asa ceva.