| BayazidFulgerul a întrebat:

deci am 61 de procese si as vrea sa le reduc la 40. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Mai taie dan iele.

| BayazidFulgerul explică (pentru unknownn):

Stiu ma... dar nu stiu ce procese sa tai

| WR104 a răspuns:

De ce vrei sa le reduci, eu am tot cam asa, e ceva normal, depinde si cate aplicatii ai deschise.

| BayazidFulgerul explică (pentru WR104):

Pai vreau sa le reduc ca dupa 30 min de utilizat pc nu mai functioneaza. nu merge sa intru in nimic imi apare ceva gen avp 2 is not a valid win32 aplication in cazul unui joc... la google imi apare aw snap si la bara aia unde e ceasul si data daca dau clic pe sageata sageata se duce pe partea mai inchisa a albastrului inloc sa ia si partea deschisa a albastrului cu ea.

| WR104 a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

CTRL+ALT+DEL=Manager Activitati/Procese
Inchizi procesele considerate de tine inutile.
In dreapta dupa memorie e descrierea procesului.
Eu nu stiu ce procese ai tu deschise in plus ca dsa-ti spun ce sa scoti.
Bafta!