| andrelutza807 a întrebat:

Heii! Va rog sa ma ajutati si pe mine...De ceva timp, wifi-ul merge doar in camera in care se afla router-ul(am laptop), iar daca ma mut in alta camera, sau afara cu laptopul, dintr-o data mi se opreste conexiunea.PS:pe ghidul de utilizare scria ca trebuie sa tina 10 m, pe cand eu am camera la 2 m. Va rog ajutoor!

4 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Ce router ai? Este de la setarile de configurare sau antenele nu sunt ridicate sau ele nu mai sunt insurubate complet si corect!

| andrelutza807 explică (pentru MCG):

D-Link

| MCG a răspuns (pentru andrelutza807):

Reinstaleaza-i software-ul si verifica antenele. Daca se strica nu mai merge delocwinking

| gabriela15 a răspuns:

S-a stricat router-ul, cu siguranta. Contacteaza compania de la care ai internet, si spune-le care e problema, sigur te vor ajuta cu sugestii mai bune decat oricare dintre noiwinking