| aviii a întrebat:

Helău. Daca ma puteti ajuta, va rooog. Deci... mai inainte mi s-o inchis tabu. Si mi-o scris ceva colo, da' nu mai stiu celaughing Asa, si m-am trezit ca nu mai aveam yt. Si normal ca am incercat sa il instalez iar, si nu merge, imi da : cod de eroare necunoscut in timpulninstalarii aplicatiei: -24. De ce nu merge? Va rog spuneti-mi, ajutati-ma, va rog, da funda

2 răspunsuri:
| GeorgeFun a răspuns:

Buna stiu de ce ai primit eroarea aceea! Pentru ca este o actualizare, necesită versiunea de software U8815V100R001C02B936 sau versiune software U8815V100R001C02B937 pentru a fi instalate pe telefon. Te rog să verificați versiunea de software în setările setările sistemului menu / system / despre telefon / build număr.
Sper ca ai inteles ceva... bafta cu aplicatia!

| aviii explică (pentru GeorgeFun):

Mersi, dar am rezolvat happy