| SheIsCrazy a întrebat:

e adevarat ca telefoanele touch-screen sunt proaste? asa mi-a zis o fata dar de obicei toate telefoanele touch au probleme sau doar unele?

Răspuns Câştigător
| buburuzul a răspuns:

Am un Nokia 5800 xpress music cu touchscreen nu am avut nici macar o problema cu el.
concluzie daca il ingrijesti orice telefon tine
daca nu il ingrijesti poate sa fie si slide si touch si orice model si tot se strica
Nokia si Sony Ericsson sunt cele mai bune dupa parerea mea
samsungu se strica cel mai repede

3 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

Am tel touch(noul Sony xpiria pro)si am si i phon4 si nu am problema cu nici unul asa ca nu-ti face probleme telefoanele touch sunt bune.

| nicusor19 a răspuns:

Asta depinde si de persoana care poseda telefonul, daca ai grija de el nu ai ce problema sa ai dar daca nu ai grija, avan in vedere ca sunt putin mai sensibile ca telefoanele obisuite, apare riscul de a avea problemehappy

| Pufuliky a răspuns:

Nu stiu daca este adevarat ca toate telefoanele cu touch-screen sunt proaste dar eu am avut un Samsung F490V si pot sa spun ca era foarte prost telefonul acela cand ieseam iarna din casa mi se bloca si o lua razna nu mai asculta comenzile sau incepuse in ultimul timp cand vorbea cu cineva imi aparea o dunga roz in josul ecranului si peste cateva secunde se inchidea. acum nu stiu daca toate sunt asa dar eu l-am cumparat nou nu l-am luat la mana a doua casa zic ca a avut probleme ceva si pot sa spun ca il pastram foarte bine adica nu mi-a cazut din mana nu i-am facut nimic