| GeoGeo6566 a întrebat:

HELP! Am schimbat un cpu de 2.4 celeron cu un ip4 de 2.4 si nu imi mai merge tastatura,dar porneste si vede cpu nou instalat,pe siteul producatorului spune ca placa de baza suporta acest cpu, placa de baza este gygabyte g1 8ipe1000g,si e compatibil cu cpu cu fsb de 800, si ip4 de 2.4 e cel mai mic posibil, CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| GeorgeLeonte a răspuns:

Dacă e pe USB tastatura, pune una PS/2 și mergi în BIOS și activează USB Keyboard Support.