| pinkbubble05 a întrebat:

Hey! as vrea sa stiu daca exista vreo aplicatie pe calculator dupa care pot urmari locul in care tableta mea este (in caz ca o pierd). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Stefania_Alexandra_1985 a răspuns:

O intrebare fbn! m-am documentat si am aflat ca pe telefon poti descarca anuite lucruri ca acestea pentru a gasi o tableta pierduta! dar nu exista pe calculator nici unul! si daca ai telefon trebuie sa ai android pentru asta!
uite numele sitelor:
SeekDroid
Plan B
Google Latitude :cel mai bun!
avast! Mobile Security
Lookout Security & Antivirus
gata astea sunt cele mai bune si populare! cauta si punele pe telefon si poate ai noroc si va merge si pe alte telefoane!
Mult succes!
Funda?! puppy dog eyes