| AndreeaDiana0412 a întrebat:

Hey! Ieri v-am intrebat care este cel mai tare telefon, si cei mai multi au spus ca este iPhone 4S. Imi puteti spune toate calitatile si defectele iPhone-ului? Funda pentru cel ce imi spune cele mai multe!winking

1 răspuns:
| StamateAndreea2012 a răspuns:

Calitatile sunt ca poti intra pe mess, google, iar netul merge foarte bine face poze superbe si are memoria foarte mare nici nu iti mai trebuie card memoria lui este mai mare decat cardul, pozele le poti baga pe facebook oricand fara sa le mai bagi in pc poti descarca ce jocuri vrei uh si cate vrei, iar defectele sunt ca nu tine mult bateria si ca la unele jocuri(nu la toate)trebuie sa platesti