| Dariooo a întrebat:

sper sa, a ajutati, imi apare facebook-ul aiurea, nici nu stiu sa va explic, imi aparea si inainte, dar trecea dupa 2-3 refresh-uri ...totul a inceput cu celebra eroare "Of, nu mai merge!". va rog sa ma ajutati, orice sfat este bine venit, Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Emilia_Andreea_2000 a răspuns:

Cum adică îți apare aiurea? Tuturor ni se face un update la facebook. Dar măcar acum poți intra pe el?

| Dariooo explică (pentru Emilia_Andreea_2000):

Da, nu cred ca pot intra pe el, am fost logat si cand am intrat dupa aceea mi-a aparut asa... nu e de la tema si nici nu stiu sa-ti explic cum apare, cert e ca nu e deloc asemanator, deci nu e de la tema, tot continutul paginii este un text in partea stanga a monitorului, doar atat!