| yanis a întrebat:

Ce setari trebuie sa fac pe facebook pentru a nu mi se putea descarca pozele? :* Multumesc!

Răspuns Câştigător
| emty1 a răspuns:

Nu poti, orice ai face tot se pot descarca pozele. cu un simplu Print Screen si poza se poate lua cu usurintahappy

5 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Pentru ca cineva sa nu poata descarca pozele tale trebuie setat ca el sa nu le poata vedea iar aici vezi indicatiile lui johnnyMe.Din moment ce le poate vedea atunci le poate si copia in pc fie si cu un print screen.

| Crisk a răspuns:

Trebuie sa te dui cu mausul pe imagine, sa apesi clik stinga iar apoi te duci la save si apoi iti arata fille unde doresti sa o salvezi..succes

| Muntean7 a răspuns:

Nu trebuie sa umbli la setari. Dai click pe poza si jos o sa ai optiuni apoi dai pe descarca si poza va fi descarcata automat... Funda?

| yanis explică (pentru Muntean7):

Sa fiu mai explicita: Ce setari trebuie sa fac pentru ca altcineva(de pe alt cont) sa nu-mi poata descarca pozele?

| johnnyMe a răspuns (pentru yanis):

Deci big grin :
Intrii la pozele tale albume iar sub denumirea fiecarui album ai un globulet care insemna public. poate sa vada oricine, doi oameni poate sa vada doar prieteni!
ai clic acolo si alegi optiunea custom 'alegi prieteni si mai jos ai o casuta in care alegi cine nu poate sa iti vada pozele!
Mai sunt celelalte poze care nu sunt albume...de exemplu cele de pe perete deschizi fiecare poza in parte si in dreapta sus sub numele tau acelasi lucru il faci ca si la albume!
Sper ca ai inteles daca nu, nu ezita sa ma intrebi ce nu ai inteles!winking