| Ade009 a întrebat:

de la un un timp mi se tot sterg id-uri din mess si mi-am facut unu id nou am zis ca are probleme cel vechi si am azi cand am ajuns acasa iar mi s-or sters id-uri nu mi sa mai intamplat niciodata nu mai stiu ce sa fac imi pierd rabdarea crying va rog am nevoie urgent

4 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

1.Poate iti stie cineva parola si tot sterge iduri.
2. Am patit si eu asa si le gaseam la address book ..ma chinuiam sa le bag inapoi, mai bine dai foc la mess si gata laughing.

| Ade009 explică (pentru IonutAxi):

laughing acum mi-am schimbat parola...si inca ti se mai sterg id-uri?

| Araia a răspuns:

Cineva iti stie parola si se joaca cu nervii tai.

| Ade009 explică:

Te rog frumos ai grija cum vorbesti cu o fatawinking