| Sumire a întrebat:

nu de mult mi-am facut un card la banca Transilvania si mi s-a spus ca nu il voi putea folosi pana lunea adica acum 3 zile numai dupa ora 1 dar am vrut sa imi comand un nou telefon si imi aparea tranzactie nereusita apelati banca emitenta.Ce ar trebui sa insemne asta? Fundatongue

Răspuns Câştigător
| ionutzt14 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie oh go on trebuie sa te duci acolo unde ti-ai facut cardul si sa vorbesti cu ei..si o sa se rezolve... Funda?big grin