| Cata96 a întrebat:

Heyybig grin... dau [funda] daca ma ajutati si pe mine cu o chestie...
Deci de 1 an si ceva am strans bani ca sa imi iau o consola de jocuri
problema ii ca nu ma pot decide...

PlayStation 3 Sau Xbox 360

Si inca o chestie...cum fac sa mearga jocuri piratate pe console? am inteles ca trebuie sa schimbi ceva cip...
Si pe PlayStation 3 merg jocuri piratate...sau pe xbox 360?

3 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Playstation 3.

Pretul nu e deloc mare pentru capacitatiile lui. Gandeste-te ca dai 600 euro in martie si timp de 6 ani nu mai bagi bani in el si joci toate jocurile perfect + acum cu instalarea unui Fedora Core de exemplu, ai si functiile basic ale unui computer internet + email + office. Si peste toate astea are suport de full HD... Daca cumperi un computer la 600 euro acum cat te tine?

Mie personal nici XBox si nici XBox 360 nu mi-au placut.

Răspuns utilizator avertizat
| Deeny a răspuns:

PlayStation! Nu trebuie sa schimbi nimic. Verisorumiu are PlayStation si ii merge ca pe roata si joaca si jocuri de care ai zis tu...nu a schimbat niciun cip!