| anomiserarac1996 a întrebat:

Heyy TPU as avea o intrebare. eu am un calculator acer aspire 5552 si nu stiu cum as putea sa fac literele : â, ă, ș, ț si asa mai departe. imi puteti spune si mie cum as putea sa le fac dau funda. (si literele is copiate nu sunt facute de mine la tastiera )multumesc anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune tastatura pe limba romana, din control panel ==> regional and language options, sau s-ar putea sa ai in bara de start aceasta optiune.

| anomiserarac1996 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat dar nu merge