| EmanuelThN a întrebat:

,,HiHa" TPU happy 1:ce mai faceti voi?
2:am un pc mai vechi placa de baza este gigabyte nu ii stiu seria big grin are sloturi DDR2 happy, 512mg ram placa video nVIDIA gfor nforce 6600(parca asa era) procesor amd sempron 3000+ adica 1, 6GHz si as vrea sa ii schimb componetele ce componente imi recomandati happy sa fie mai ieftine... La mana a doua big grinbig grinbig grinbig grinbig grin un link m-ar ajuta si mai mult fundahappy (nu trebuie neaparat link)

4 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Trebuie modelul la placa de baza. La un calculator asa vechi nu recomand upgrade. investitie proasta. In primul rand piesele sunt second hand, deci poti da bani degeaba... sa se strice piesele. Mai bine iti cumperi un calculator si in 200-300 lei si gata... si o sa ai 2 calculatoare.

| EmanuelThN explică (pentru BANN3R):

laughing) am deja 2 happy mai am un pc 2 gb ram placa video 1 gb procesor 2, 4 dual core dar e laptop. si am plobleme q racirea si stii bine ca laptopu nu-i pentru jocuri.Mai astept raspunsurihappy

| BANN3R a răspuns (pentru EmanuelThN):

Ia-ti cooler/stand pentru el... si o sa poti juca...

| EmanuelThN explică (pentru BANN3R):