| smecheras54 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DWDZJBBBM/

Merita bani?
Am un buget de 1200 lei
Nu vreau sa "construiesc" eu unul vreau sa stiu daca e ala bun :) si merge pentru ceva jocuri cum ar fi Fifa 2013 Counter-strike ( merge pe orce pc cred :)) ) Minecraft MTBFreeride :) cam atat vreau :)

Răspuns Câştigător
| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Merita banii. Procesorul e bunicel si 4gb de ram sunt suficienti dar nu are placa video si ti-ar prinde foarte bine una.

Un model compatibil cu ce ai tu ar fi aceasta: http://bit.ly/1ew4i9U

2 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

E OK per total.Dar daca vrei ceva mai OK poti face unul pe piese pe platforma AMD care teoretic ar iesi mai performanta.Intra pe foruumul mygarage.ro unde iti pot recomanda un sistem bun.

| smecheras54 explică (pentru maxb):

Ok mersi poate mai vede cineva intrebarea happy