| darkgirl58 a întrebat:

Hye TPU cand deshid un link trimis de cineva pe skype, mi se deschide in internet explorer cum sa fac sa mi se deschida in chrome?

Răspuns Câştigător
| AaronStone a răspuns:

Intri in GoogleChrome>Settings, iar pe undeva pe jos scrie "Default Brousers" si dai click pe "Setati ca prestabil"... si gata. Fundita? big grin

1 răspuns:
| alexamealexa a răspuns:

Deschide chrome. In coltul din stanga sus vezi 3 linii orizontale paralele. Da click acolo apoi intra pe Setari. Acolo vei vedea ceva de genul seteaza chrome ca browser prestabilit. Bafta!