| Terminator97 a întrebat:

Imi poate spune cineva cateva programe de facut site-uri?

Răspuns Câştigător
| coolboy22 a răspuns:

Cel de Windows normal sau Notepad ++
Dar cunosti html + css? Daca nu, invata!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru a face un site nu ai nevoie decat de un notepad si eventual un server web sa il rulezi ca si programe. Degeaba le ai insa daca nu stii nimic despre limbajele de programare si de scripting, notiunile despre servere web, domenii si hostinguri care fac parte din alta discutie.

| T0T a răspuns:

Weebly, Webgarden.

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - este usor de folosit si e gratuit. Il poti folosi chiar daca nu ai cunostinte de programare.

| coolboy22 a răspuns:

Notepad sau Notepad ++

| Terminator97 explică (pentru coolboy22):

Adica notepad oferit de windows sau altceva?

| coolboy22 a răspuns (pentru Terminator97):

Cel de Windows normal sau Notepad ++
Dar cunosti html + css? Daca nu, invata!

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Iti recomand netbeans. Nu mai amestecati hostingul si domeniile cu programarea web pentru ca acelea fac parte din categoria servere si necesita cu totul alte cunostinte. "degeaba le ai pe toate daca nu cunosti limbaje de programare.". Nu asculta la "programatori in web page maker", pune mana si invata html/css/js/jquery/ajax/php/php oop/mysql/erp/crm..etc.daca vrei sa ajungi bine. Numai daca te pasioneaza.

| Terminator97 explică:

As dori programe de facut site-uri, nu siteuri cu ajutorul carora fac alte siteuri, gen ucoz, weebly sau wix.

| alex10ro a răspuns:

Trebuie sa stii sa lucrezi in notepad..., este foarte greu, de aceea cei care creeaza site-uri cer foarte multi bani.Numai intretinerea e 1000 euro.Dar dacavrei poti sa iti faci un blog.
https://www.blogger.com/home