| dragonasuAk47 a întrebat:

In primul rand nu am gasit o categorie pentru gaming.Intrebarea mea este adresata tuturor playerilor de Lol.
In sezonul 2014, inainte sa se termine cu 1 zi sau 2 terminasem promo sa vad in ce divizie ma clasifica lol. Picasem in silver 5 si totusi in acel sezon nu aveam chenarul de incarcare de culoare silver...practic rema tot 30 sau bronze.Acum in sezonul 2015 am picat in bronze 4, si tot nu aveam acel chenar specifica pentru cei din silver.Acum am ajuns pana in silver 5 si din nou nu am acel chenar.Ma poate ajuta cineva? (Apropo si nu am primit nici recompensele de final de sezon 2014) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mariusis a răspuns:

Chenarul il primesti ca recompensa cand se termina Sezonul.Sezonul nu se termina la 1 ianuarie ci cu cam 3 luni inainte.Intre Terminarea sezonului si inceperea celui nou este preseasonul unde inca poti sa avansezi in rank dar acela va ajuta doar putin in clasarea in sezonul viitor.Deci tu trebuie sa fi silver cand se termina sezonul pentru a putea primi rama de silver, cam in octombrie se termina sezonul.

| dragonasuAk47 explică (pentru Mariusis):

Mersi...cred.Dar recompensa de silver de ce nu am primit-o?

| dragonasuAk47 explică (pentru dragonasuAk47):

Ma refer la skin...

3 răspunsuri:
| rares22iunie a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa iti schimbi contul pentru ca ori a fost hack-arit ori corupt