| clawditzu a întrebat:

La Bitdefender Free Edition nu pot vedea setarile?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai dai click pe el, alea sunt setarile lui: virus shield, autoscan si contul de bitdefender. de asemenea jos mai este un buton logs care deschide o fereastra cu log-urile si cu obiectele (fisierele) bagate in carantina pe care le poti scoate si baga la excludere sau sterge.

| clawditzu explică (pentru al3xander):

Presimt ca au facut asta pentru a cumpara versiunea originala

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Oricum nu e bun.

| Eviix a răspuns:

Ba da.

| clawditzu explică (pentru Eviix):

Pai...unde?

| Eviix a răspuns (pentru clawditzu):

Joss! big grin. langa ceas ai o liniuta dai acolo pe ea si iti apara mai multe alea. Tu apesi pe antivirus, dupa dai la setari.

| clawditzu explică (pentru Eviix):

Imi dau si eu seama de asta, dar nu vad setarile, voiam sa adaug un executabil de joc la excluderi in antivirus si firewall, dar chiar nu gasesc setarile straight face

| Eviix a răspuns:

Atunci nu stiu. I-a alt antivirus