| Andreiii19 a întrebat:

La mouse Myria gaming dragon GM-V6 imi trebuie driver?
Daca da de unde il pot lua?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Dacă mousul nu vine de bază cu CD cu driver înseamnă că nu trebuie altfel producătorul ar fi pus un CD cu driver. Sper că te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu nu trebuie drivere la mouși, îl introduci în PC și îți va merge.

| Andreiii19 explică (pentru Anonimuserr):

Stiu ca nu trebuie drivere la toti dar la unele mouse-uri iti trebuie ca sa mearga mai bine. ( in special de gaming ca al meu)

| Andreiii19 explică (pentru Anonimuserr):

Ok mersi

| Anonimuserr a răspuns (pentru Andreiii19):

Cu plăcere. Păi e limpede. Orice producător adaugă CD cu drivere de instalare fie că vorbim de placă video, placă de bază, sau mouse.

| Intruder19 a răspuns (pentru Andreiii19):

Driverele sunt de fapt utilitare care te lasa sa modifici butoanele, sa iti faci mai multe profiluri de dpi, sa maresti polling rate, adica sunt tweak-uri si nu are nici o treaba cu functionalitatea mouse-ului.

| Anonimuserr a răspuns (pentru Andreiii19):

Dacă mousul nu vine de bază cu CD cu driver înseamnă că nu trebuie altfel producătorul ar fi pus un CD cu driver. Sper că te-am ajutat!