| idkwhattosay3678 a întrebat:

Leptopul meu nu se mai încarcă, apare că se încarcă, dar e tot la 0%, și nu pot sta pe el decât la încărcat.
Știe cineva cât va costa reparația? Sau cum să îl repar?

Răspuns Apreciat de Editori
| ZEwLupu a răspuns:

E posibil sa iti fi cedat bateria, deci v-a trebui sa o schimbi, prețul variază in functie de modelul baterie.
Sau să nu fi cedat și ai putea sa încerci urmatoarele rezolvări

https://answers.microsoft.com/......590940fa16

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bateria este moartă. Schimb-o.

| idkwhattosay3678 explică (pentru darrio2007):

Cât mă va costa

| darrio2007 a răspuns (pentru idkwhattosay3678):

De unde sa stiu daca nu spui ce laptop ai.
https://www.emag.ro/baterii-laptop/c

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scoate i bateria si foloseste-l doar cu alimentatorul in priza.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca are mai mult de 2ani si nu are o placa video destul de rasarita, atunci nu prea merita reparatia, daca e dusa bateria, atunci una ne-originala te tine cateva luni, iar una originala costa cel putin 400lei, plus manopera daca nu e detasabila