| GeneralR15 a întrebat:

Mă pricep la a face conținut video(am și un canal YouTube) și m-ar interesa ceva colaborări...De ex. pot realiza videoclipuri pentru evenimente, cauze, etc...Ideea e că nu știu unde găsesc astfel de oameni cu care să lucrez.Mă ajuta cineva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de canalul tau, cat de mare, atat o sa fie lumea interesata de tine...
Cu pasi mici dar fara intrerupere poti ajunge departe

| GeneralR15 explică (pentru anonim_4396):

Ideea e ca, canalul YT e una...Dar eu vreau colaborări in afara YouTubului... Daca tot știu să fac așa ceva, un fel de mic business.

| CristiRx8 a răspuns:

Depinde in ce judet esti

| GeneralR15 explică (pentru CristiRx8):

Nu e vorba de județ. Totul de întâmplă online.