| MarkMarian3 a întrebat:

Mi-am cumparat un incarcator fix acceiasi amperi si cand il bag in laptop nu merge palpaie led-ul de la laptop atat adica primeste curent, dar nu se deschide o idee ceva? mi-am luat alt incarcator pentru ca vechiul incarcator a mancat cainele mufa.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Dar voltajul cat este?

| MarkMarian3 explică (pentru darrio2007):

La fel, scrie cum scrie pe bateria mea veche, l-am lasat cam 2-3 ore cat m-am culcat am dat sa il aprind si s-a aprins si cam 10 secunde dupa s-a stins. hmm ce sa fie oare de la baterie nu e buna sau? dar daca e sa imi schimbe mufa sa imi puna alta noua la bateria mea veche se poate?

| K0sti a răspuns (pentru MarkMarian3):

Ma nene, incarcatorul e una si acumulatorul e alta...
De cand se pun mufe la acumulatori?

"sa imi schimbe mufa sa imi puna alta noua la bateria mea veche se poate?"...cum e aia?

| darrio2007 a răspuns (pentru MarkMarian3):

Mai degraba cred ca este bateria.Nu mai primeste curent.

4 răspunsuri:
| MarkMarian3 explică:

Sa imi schimbe mufa cu alta noua la incarcator.