| Lala20 a întrebat:

Mi-am instalat pe S3 Mini antivirusul Bitdefender Mobile Security happy am facut o alegere buna? Sau sunt optiuni mai... eficiente?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!, este doar pe 14 zile, este trial. pe perioada limitata, nu stiu ce anti-virus iti ofera full.
https://play.google.com/......ps/details
acesta este free, perioada 1 an sau mai mult. trebuie sa ai account google play

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

O inutilitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitdefender, kaspersky si cu avast, o alegere foarte buna din toate punctele de vedere.
Sa te uiti cum iti merge telefonul, adica mai ingreunat sau cum mergea si inainte presupun ca bine.

| Lala20 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! Momentan merge perfect, dar Bitdefender-ul acesta functioneaza si fara conexiune la internet?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lala20):

Daca doareste sa isi faca update la versiune ii este necesar internetul, dar de functionat, de ce nu? nu vad de ce nu ar functiona si fara, cel putin pe ip5-ul meu functioneaza bine.

| Lala20 explică (pentru anonim_4396):

Si il pot folosi gratuit pe o perioada nelimitata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lala20):

Nu!, este doar pe 14 zile, este trial. pe perioada limitata, nu stiu ce anti-virus iti ofera full.
https://play.google.com/......ps/details
acesta este free, perioada 1 an sau mai mult. trebuie sa ai account google play