| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Mi-am luat un 2080 super windforce de la gigabyte cu 3 ventilatoare. Vreau sa îl țin provizoriu pana apare 3080. Ce ziceți e ok placa asta video, ca placa în sine nu ca performante?

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Bineinteles ca e ok, RTX 2080 Super am si eu, a mea de la INNO3D. Singura problema pe care o am, e ca genereaza foarte multa caldura si din fabrica e setata sa nu depaseasca 80 grade, dar sincer imi trebuie msi sa-i fac setari la ventilatoare sa stea undeva la 70 si, altceva nu prea mai este, daca performanta nu te intereseaza.