| MaNDwN a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsul si cand sa instalez officeul 2010 s-a blocat instalarea, am inchis-o si acum da eroare cand am reincercat sa o instalez. spunea ceva ca programul de setup s-a inchis. am cautat prin laptop si am vazut ca o mare parte din office s-a instalat. ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| PhooThay a răspuns:

Dezinstealeaza din control panel office. daca nu merge ia program gen CCleaner / IOBIT. vezi ca acolo ai si optiunea de Force UNINSTALL. Ambele programe sunt free. Bafta si tine-ma la curent happy

| MaNDwN explică (pentru PhooThay):

Am reusit sa-i dau de capat multumesc happy

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

De ce nu scrii EXACT ce îţi spunea atenţionarea respectivă?

Trebuie să dezinstalezi Office-ul ÎNTÂI, apoi dai restart şi apoi îi dai reinstalare.

| Tagaso a răspuns:

Dezinstaleză cu RevoUninstaler, nu da restart dacă cere până nu termină de curățat după care instalezi din nou, ar fi bună și o curățare de regiștrii

| xgamerz a răspuns:

Incearca sa citesti cerintele de sistem pentru. *acel* office 2010 care il ai, de pe: http://office.microsoft.com/......10407.aspx
Normal ar trebui sa ai niste programe instalate inainte sa T apuci sa rulezi office`ul 2010 k de exemplu:
Accelerarea grafică hardware necesită o placă grafică DirectX® 9.0c cu memorie video de 64 MO sau mai mult, update la drivere pt.plak video si update la DirectX.
*necesită Microsoft.NET Framework 3.5* descarca`l si instaleaza`l.
Instaleaza Java si flashplayer.
Bafta;)

| MaNDwN explică (pentru xgamerz):

Chiar asa de prost nu sunt nici eu... stiu de ce are nevoie office 2010 dar asa ceva nu am mai patit niciodata...

| MaNDwN explică:

Multumesc tuturor de ajutor. problema e rezolvata.