| Kiduuxz a întrebat:

Microsoft store de pe laptopn nu functioneaza. Nu ma lasa sa descarc nimic.
Ce se intampla si cum pot rezolva? Cred ca cere un update, dar mie imi spune ca este la zi cu update urile.
FUNDA.

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai windows cu licenta reala sau e o copie?

| Kiduuxz explică (pentru gelu1970):

Asta chiar nu stiu, am fost la un service si mi au instalat ei windows ul.
acum cateva zile am descoperit ca nu mai functioneaza. pana atunci am putut instala cateva aplicatii.

| gelu1970 a răspuns (pentru Kiduuxz):

Daca ti-au instalat o copie pi...t nu poti descarca din store. in plus o sa iti detecteze ca nu e licenta reala. fa si tu un calcul. vezi cat costa o licenta adevarata si compara cu ce ai platit celor ce ti-au instalat windows.

| gelu1970 a răspuns (pentru gelu1970):

In functie de versiunea de w folosita poti vedea daca are key sau e activat de forma...

| Kazy_Robert_1997 a răspuns:

Cred ca iti trebuie keya activata.