| Panteraa a întrebat:

Nu imi merge internetul. Mergea perfect si dintr-o data nu mai merge. Cand nu aveam router wirlles stiam ce sa fac, dar acum habar nu am cum sa remediez. Stiti ce as putea face?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Suna la furnizorul de internet pentru remediere, ei te vor ajuta sa iti refaci internetul.

| Torarinchi a răspuns:

Ai incercat sa-l repornesti? De cele mai multe ori, netul se blocheaza cand e suprasolicitat. Sau in cazul in care nu merge, iti recomand sa schimbi intr-un interval cat mai des de timp parola. Nu stii niciodata. In fine, astea sunt doar sugestii. Sper sa-ti fie de folos happy big grin