| PopetRebeca a întrebat:

Nu mi se mai deschide niciun browser (chrome, mozilla, safari), internet explorer se deschide mai greu, ce ar trebui sa fac? multumesc :*

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce Windows folosești?
Cât spațiu ai liber în C?
Dezinstalează din Control Panel toate toolbar-urile și programele pe care nu le folosești.

| Maria652Diana a răspuns:

Si eu am patit la fel nu mi se mai deschidea mozila big grin Eu zic sa le reinstalez din nou adica mozila, chromul si celelalte. Daca vezi ca nici asa nu merge cred ca va trebuii reinstalat windows'ul big grin
Funda? tongue