| Ploscariu_Iulian_1968 a întrebat:

Nu mi se mai opreste centrala,am deconectat termostatul de ambient,am dat butoanele de la incalzire si apa calda la 0, nu se opreste...

3 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Pune-i la loc termostatul, da-l pe temperatura mica astfel incat sa nu fie nevoie sa porneasca si reseteaza centra (trebuie sa aiba un buton de reset). Incearca daca nu sa o opresti si sa o pornesti iar.

| Isys a răspuns:

Daca dai drumul la apa calda porneste automat chiar daca ai "oprit-o"

| Ploscariu_Iulian_1968 explică (pentru Isys):

Da,ACM functioneaza normal.