| Dumitru_Catalin_1973 a întrebat:

Nu na pot conecta la routerul wireless (d.link dir 600) nici pe pc, nici pe laptop. Imi arata reteaua dar cand ii bag parola doar cauta si atat, nu se poate conecta.

6 răspunsuri:
| Vi1rus a răspuns:

Te-ai conectat la el vreo data?

| Dumitru_Catalin_1973 explică (pentru Vi1rus):

Bineinteles. imi merge si acum. Doar pe tablete si telefoane.

| ValiR a răspuns:

Salut,
Trebuie sa suni la cei de la care ai internetul, cel mai probabil nu ai configurat router-ul.
Bafta!

| Dumitru_Catalin_1973 explică (pentru ValiR):

Router.ul e al meu.

| Dumitru_Catalin_1973 explică (pentru ValiR):

Am sunat si au pus ca nu au treaba daca nu e de la ei.

| ValiR a răspuns (pentru Dumitru_Catalin_1973):

Salut,
Ai in cutia routerului un cd, urmeaza toti pasii de acolo si va merge fara probleme.
Bafta!